Szkolenia

Dołącz do nas i zadbaj o rozwój umiejętności

Expertiv oferuje szkolenia dla programistów. Szkolimy z zakresu metodyki Test-Driven Development (TDD). Wspólnie pomagamy naszym uczestnikom tworzyć wydajne, odporne na błędy i bezpieczne oprogramowanie. 

Szkolenia prowadzimy w trybie stacjonarnym, w lokalizacjach dogodnych dla naszych Klientów, również w siedzibach firm. Obecnie szkolimy na terenie Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. 

Grupy uczestników naszych szkoleń nie przekraczają ośmiu osób. Stosujemy nowoczesne i dynamiczne metody przekazywania wiedzy programistycznej. Szkoląc, stawiamy na praktykę i aktywne uczestnictwo.

Nie powielamy istniejących na rynku schematów, a nasz program szkoleń jest w pełni autorski, potwierdzony wieloletnim doświadczeniem naszych trenerów.

Czy wiesz że...?

Szkolenia TDD

Szkolenia Test-Driven Development polecamy programistom, którzy używają metodyki TDD na co dzień. Szkolenie polecamy również tym, którzy chcą nauczyć się programować poprawnie, z użyciem dobrych praktyk, tak aby kod źródłowy był zrozumiały dla zespołu, czytelny oraz łatwy w testowaniu.

Cel szkolenia: Celem szkolenia jest solidne przygotowanie uczestnika zarówno z teorii jak i praktyki stosowania Test-Driven Development. Zmiana nawyków programowania jest istotnym wyzwaniem dla programisty. Nasze szkolenie ma na celu aktywnie wesprzeć ten proces w sposób dokładny i bezstresowy.

Dlaczego my?

W Expertiv nie obiecujemy Ci pracy po zakończeniu szkolenia. Nie musimy. Stawiamy na rezultaty i jakość przekazywanej wiedzy. Kompletne zrozumienie pożądanej tematyki dostarcza pewności siebie i zaufania do własnych umiejętności. Nabywając te cechy, będziesz w stanie wybrać sobie pracę zgodną z oczekiwaniami.

Wycena

Jeżeli życzysz sobie wstępnej wyceny naszych usług szkoleniowych, skorzystaj z dostępnego online formularza wyceny. Dla stałych partnerów przewidujemy korzystne rabaty. Wycena jest szybka i darmowa.

Zamówienie

Zapoznaj się z pakietem korzyści jakie może wnieść do twojego projektu korzystanie z Test-Driven Development. Zamów szkolenie dla twojego zespołu.

Aby zamówić szkolenie wypełnij formularz zamówienia. Wspólnie ustalimy szczegóły dalszej współpracy.

Konsulting

Jeżeli potrzebujesz specjalistów od wdrożeń TDD lub analizy pod kątem migracji na metodykę TDD, zapraszamy na dedykowaną stronę www naszej firmy konsultingowej. Zachęcamy również do  kontaktu z nami.

Współpraca i szkolenia

Nasza oferta dedykowana jest dla firm i zespołów programistów, dla których priorytetem jest poprawa wydajności i jakości procesu wytwarzania oprogramowania. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i dostarczać lepsze produkty programistyczne.

Najważniejsze elementy naszej oferty szkoleń:

  • Szkolenia przeprowadzamy zazwyczaj w siedzibie zleceniodawcy. Według preferencji istnieje możliwość organizacji szkoleń w obiektach i salach polecanych przez nas.
  • Minimalna liczba uczestników to cztery osoby; szkolenia dla mniejszej liczby osób przeprowadzamy po stawce minimalnej, czteroosobowej
  • Maksymalna liczba uczestników pojedynczego szkolenia to dziewięć osób.
  • Wszystkie szkolenia realizujemy w oparciu o umowy i zlecenia pisemne. Nie zawieramy umów na odległość za pośrednictwem sieci. 
  • Aby zamówić szkolenie należy zacząć od wypełnienia formularza zamówienia. W przypadku większych grup programistów zalecamy skorzystać z formularza wyceny wstępnej. W przypadku większych zamówień będzie nam miło negocjować indywidualne stawki dla Państwa. 

Poniżej przedstawiamy zbiór ważnych pytań i odpowiedzi związanych z organizacją szkoleń. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie prowadzone są szkolenia?
Obecnie mamy możliwość prowadzenia szkoleń dla firm i zespołów na terenie Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. W praktyce odległość nie jest dla nas przeszkodą. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i propozycje współpracy.
Ile osób może uczestniczyć w szkoleniu?
Maksymalna liczba uczestników jednego szkolenia to dziewięć osób. Jest to związane z naszą metodyką nauczania i skutecznością przyswajania wiedzy przez uczestników. W jednym szkoleniu często uczestnicy dwóch trenerów, dzięki czemu mamy pewność, że każdy uczestnik w pełni zrozumie prezentowany materiał.
Jak długo trwa szkolenie?
Długość trwania szkolenia zależy od jego rodzaju. Najpopularniejsze szkolenie AQMB TDD Foundation trwa dwa dni robocze. Informacje na temat wymagań uczestników, czasu trwania szkolenia znajdują się w konspektach szkoleń.
Czy otrzymam certyfikat po ukończeniu szkolenia?
Po ukończeniu każdego ze szkoleń z serii AQMB uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu. Informacje o ukończeniu szkolenia wysyłane są do bazy danych AQMB przez naszych trenerów i istnieje możliwość ich weryfikacji online po podaniu indywidualnego numeru certyfikatu. Można równiez pobrać certyfikat z sieci. Do poprawnej rejestracji certyfikatu w bazie danych AQMB wymagany jest adres e-mail uczestnika.
Czy certyfikaty mają okres ważności?
Certyfikaty z serii AQMB Foundation ważne są bezterminowo. Informacje na temat ważności certyfikatu podane są w indywidualnych konspektach szkoleń. 
Czy koszty dojazdu, pobytu są dodatkowo płatne?
Na terenie Polski koszty pobytu, dojazdu, transportu narzędzi i materiałów itp. zawarte są w cenie szkolenia. W przypadku zleceń poza granicami Polski, koszty doliczane są do pierwotnej ceny szkolenia. Koszty mogą różnić się w zależności od terminów i lokalizacji. 
Czy istnieje możliwość organizacji szkolenia poza siedzibą firmy?
Oczywiście. Współpracujemy z podmiotami dysponującymi wysokiej jakości salami wykładowymi i szkoleniowymi. Jesteśmy otwarci na zawieranie nowych umów w lokalizacjach najbardziej dogodnych dla Zleceniodawcy oraz oferujemy pełne pośrednictwo w aranżancji miejsca szkolenia. Większość szkoleń odbywa się w siedzibach firm z uwagi na komfort, dzięki któremu pracownicy nie są zobowiązani opuszczać miejsce pracy.
Jakie są minimalne wymagania uczestników aby odbyć szkolenie?
Minimalne wymagania zależą od rodzaju szkolenia. Dla szkoleń serii "Foundation" wymagana jest znajomość co najmniej jednego języka programowania obiektowego (np. JAVA, C#, C++). Szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się w konspektach szkoleń.
Jestem indywidualnym programistą i chciałbym zamówić szkolenie. Co zrobić?
Minimalna liczba uczestników szkolenia to cztery osoby. W przypadku zamówień indywidualnych (dla liczby osób mniejszej od czterech) współpraca opiera się o model konsultingowy. W tym przypadku ceny ustalane są indywidualnie i oscylują w przestrzeni szkolenia dla czterech osób. Zachęcamy do indywidualnego formowania grup i kontaktu z nami. 
Chciałbym zostać trenerem Expertiv. Jak to zrobić?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas aby dowiedzieć się szczegółów procesu certyfikacji trenerskiej. Możesz zostać trenerem również poza granicami Polski.

Jeżeli nie znalazłeś(aś) odpowiedzi na swoje pytanie, z przyjemnością pomożemy. Zachęcamy do kontaktu z nami.