Szkolenie AQMB Test-Driven Development Foundation to synonim silnych filarów wiedzy i praktyki z zastosowania Test-Driven Development.

Głównym celem serii szkoleń AQMB TDD jest propagowanie uporządkowanych wymagań dla programistów chcących posługiwać się techniką TDD. Test-Driven Development jest prężnie rozwijającą się metodyką programowania, głównie dzięki korzyściom jakie otrzymują programiści podczas właściwego jej stosowania.

Obecne trendy rynku pracy wymagają znajomości zarówno teorii jak i praktycznego użycia TDD, w połączeniu z wydajną pracą w zespole z użyciem metodyk projektowych. Standaryzacja i ocena umiejętności programistów (np. w procesie rekrutacji) ciągle pozostaje bardzo umowna. Z pomocą AQMB, staramy się uściślić te zależności.

Zapraszamy do zapoznania się ze charakterystyką szkolenia AQMB TDD Foundation poniżej.

Jak zamówić szkolenie?

W przypadku większych grup (ponad dziewięć osób) zapraszamy do wyceny indywidualnej. Stosujemy korzystne warianty cenowe oraz rabaty w przypadku regularnych zamówień lub większej liczby uczestników. Aby zamówić to szkolenie wypełnij formularz zamówienia.

Opis szkolenia

AQMB Test-Driven Development Foundation

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest solidne przygotowanie uczestnika zarówno z teorii jak i praktyki stosowania Test-Driven Development. Zmiana nawyków programowania jest istotnym wyzwaniem dla programisty. Nasze szkolenie ma na celu aktywnie wesprzeć ten proces w sposób dokładny i bezstresowy.

Dzięki szkoleniu, programista zrozumie cel metodyki oraz nauczy się pisać zgodnie z jej założeniami.

Wymagania wstępne

Uczestnik posiada podstawową wiedzę w zakresie programowania w co najmniej jednym z języków obiektowych, tj. Java, C#, C++.

Jeżeli nie jesteś pewny/pewna, czy twoja wiedza jest wystarczająca aby zarejestrować się na ten kurs skontaktuj się z nami. Zarówno dla grup jak i indywidualnych programistów oferujemy zajęcia wyrównawcze przed rozpoczęciem wybranego szkolenia, w korzystnych opcjach cenowych.

Profil uczestnika

Uczestnik szkolenia jest programistą lub pasjonatem programowania o dowolnym poziomie zaawansowania. Jest zainteresowany jest różnymi technikami programowania i rozumie założenia programowania obiektowego.

Oczekiwania uczestnika

 • chce poprawić jakość własnego kodu źródłowego
 • zależy mu aby wytwarzany kod źródłowy posiadał wysoką odporność na błędy
 • jest otwarty na alternatywne metodyki programowania
 • interesuje się bilansem korzyści i wyzwań technik programowania i sposobów pracy w zespole
Wiedza i umiejętności

Po ukończonym szkoleniu uczestnik:

 • zrozumie podstawowe założenia Agile oraz programowania zwinnego
 • pozna korzyści oraz wyzwania metodyki Test-Driven Development
 • utrwali fragmenty wiedzy z programowania obiektowego
 • pozna zasady YAGNI / KISS / DRY / SOLID
 • nauczy się tworzyć podstawowe testy jednostkowe i integracyjne
 • pozna dobre i złe praktyki pisania testów
 • zaznajomi się z technikami testowania
 • dowie się czym jest continious integration
 • nabędzie praktyczne podstawy TDD
 • doświadczy kodowania z innymi uczestnikami
 • pozna narzędzia takie jak NUnit, Moq
 • będzie potrafić stworzyć aplikację według zasad TDD
Trenerzy

Dariusz Woźniak

Darek jest doświadczonym trenerem TDD. Bloger, szkoleniowiec i konsultant w zakresie C#, Test-Driven Development, Agile, SCRUM i Kanban.

Linkedin: Dariusz Woźniak

Tomasz Piętka

Tomek jest trenerem zagadnień Agile Management. W pracy zawodowej z powodzeniem wdraża i stosuje metodyki zwinne oraz prowadzi projekty programistycznych od strony analizy biznesowej.

Linkedin: Tomasz Piętka

Cena i konspekt

Aby pobrać aktualny cennik i konspekt tego szkolenia prosimy o wypełnienie formularza. Po naciśnięciu przycisku pojawi się link do konspektu (PDF). Podanie adresu email jest opcjonalne, jednak jeżeli chcesz śledzić informacje o tym szkoleniu prosimy o wypełnienie tego pola.

 Security code

Dziękujemy za zainteresowanie szkoleniem AQMB TDD Foundation. Pobierz szczegółowy konspekt szkolenia, który zawiera również aktualny cennik. Dokument w języku polskim.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Dla tego szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia. Certyfikat wydawany jest przez trenera prowadzącego oraz można pobrać go online. Uczestnicy, którzy pozytywnie ukończyli szkolenie zostaną wpisani do bazy danych AQMB. Istnieje możliwość weryfikacji przebytych szkoleń przez pracodawców, rekruterów i innych, w bazie danych AQMB po podaniu numeru certyfikatu.


TDD Foundation
AQMB TDD Foundation IT training Europe
od 2649,00 AQMB TDD Foundation logo Available +48914696047 dynamic mobility bok@expertiv.com.pl
Number of employees: from 20
Szkolenie AQMB Test-Driven Development Foundation to synonim silnych filarów wiedzy i praktyki z zastosowania Test-Driven Development. Standaryzacja i ocena umiejętności programistów (np. w procesie rekrutacji), w zakresie TDD ciągle pozostaje bardzo umowna. Wspólnie staramy się uściślić te zależności.